Macramé Week

Voor iedere leeftijd, voor ieder niveau
Afgelopen weekend hadden we een hele leuke eerste macramé workshop. En wat misschien nog wel het mooiste was: er zaten ook drie hele jonge meiden aan tafel die super fanatiek aan de slag gingen. Dat laat maar weer zien dat macramé echt voor iedere leeftijd is.
Van beginners tot gevorderden, van jong tot volwassen. Met een paar knopen maak je al iets moois. Tijdens de workshop maakten we onder andere hele leuke bloemetjes macramé armbanden. Simpel, vrolijk en perfect om meteen resultaat te zien.
Omdat we zo enthousiast zijn, maken we er deze week een echte Macramé Week van.
10% korting op alle macramé draad
Dit weekend ontvang je 10% korting op alle macramé draad. Van vrijdag 27 februari tm zondag 1 maart. De korting krijg je met de code:
macrame26
Je kunt onder andere kiezen uit:
- Nylon draad 0,5mm
- Nylon draad 0,8mm
- S-lonkoord 0,5mm
- Metallickoord, voor een subtiel glanzend effect
- Griffinkoord in alle maten
Met al deze materialen kun je prachtige armbanden, sleutelhangers, kettingen en accessoires maken. Dunne draden zijn ideaal voor fijne armbandjes. Iets dikker draad geeft een stoerdere uitstraling. En met metallic koord voeg je net dat beetje extra toe.

Macramé is laagdrempelig en verslavend leuk
Het mooie aan macramé is dat je met een de basis macramé knopen al eindeloos kunt variëren. Wissel kleuren af, voeg kralen toe of werk met verschillende diktes voor een speels effect.
Of je nu net begint of al vaker geknoopt hebt, macramé blijft inspirerend.
Wil je het leren?
Lijkt het je leuk om ook mee te doen met een workshop? Onder dit blog vind je de link naar onze macramé workshop. Daar leer je stap voor stap de basisknopen en ga je met een 2 zelfgemaakte armbanden naar huis.


































